Logo Czech POINT

Počasí dnes:

19. 7. 2018

zatazenosde

Bude zataženo, občas déšť nebo přeháňky, v Čechách většinou polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 20 až 24°C, v Čechách místy 27°C, na SV a V kolem 16 až 20°C. Noční teploty 15 až 11°C.

Mobilní verze

mobilní verze www

Redakční rada „U nás v kraji“ ocenila nejlepší zpravodaje

Nejlepší zpravodaje měst a obcí Královéhradeckého kraje obdržely čestná ocenění. Ze zhruba stovky přihlášených zpravodajů vybrala Redakční rada U nás v kraji desítku finalistů. Vyhlášení výsledků prvního ročníku (krajské) soutěže se konalo 21. 3. 2018 za účasti starostek, starostů a redaktorů místních periodik.

V kategorii celobarevný zpravodaj se nejlépe umístily Bělohradské listy následované Broumovskými novinami a Kopidlenskými listy.

V kategorii zpravodaj s barevnou obálkou zvítězil Novobydžovský zpravodaj. Na stupně vítězů ho doprovodily zpravodaje „Orlice“ (Kostelec nad Orlicí) a Kalensko (Dolní Kalná a Slemeno).

Zvláštní cenu za černobílý zpravodaj získaly Lovčice.

Poslední vyhlašovanou byla kategorie formátu A 5. V ní byl nejúspěšnější Bolehošťský zpravodaj. Druhou příčku obsadil Deštník (Deštné v Orlických horách) a bronz braly Libáňské noviny.

Porota složená ze členů Redakční rady zpravodaje „U nás v kraji“ hodnotila celkový dojem, grafickou přehlednost, pestrost článků, obsah a titulní stranu.

Další ročník soutěže se uskuteční za rok.

Zdroj: http://www.kr-kralovehradecky.cz

Soutěžní výtisk zde ke stažení

Ocenění zde ke stažení