Logo Czech POINT

Počasí dnes:

15. 10. 2018

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Mobilní verze

mobilní verze www

Redakční rada „U nás v kraji“ ocenila nejlepší zpravodaje

Nejlepší zpravodaje měst a obcí Královéhradeckého kraje obdržely čestná ocenění. Ze zhruba stovky přihlášených zpravodajů vybrala Redakční rada U nás v kraji desítku finalistů. Vyhlášení výsledků prvního ročníku (krajské) soutěže se konalo 21. 3. 2018 za účasti starostek, starostů a redaktorů místních periodik.

V kategorii celobarevný zpravodaj se nejlépe umístily Bělohradské listy následované Broumovskými novinami a Kopidlenskými listy.

V kategorii zpravodaj s barevnou obálkou zvítězil Novobydžovský zpravodaj. Na stupně vítězů ho doprovodily zpravodaje „Orlice“ (Kostelec nad Orlicí) a Kalensko (Dolní Kalná a Slemeno).

Zvláštní cenu za černobílý zpravodaj získaly Lovčice.

Poslední vyhlašovanou byla kategorie formátu A 5. V ní byl nejúspěšnější Bolehošťský zpravodaj. Druhou příčku obsadil Deštník (Deštné v Orlických horách) a bronz braly Libáňské noviny.

Porota složená ze členů Redakční rady zpravodaje „U nás v kraji“ hodnotila celkový dojem, grafickou přehlednost, pestrost článků, obsah a titulní stranu.

Další ročník soutěže se uskuteční za rok.

Zdroj: http://www.kr-kralovehradecky.cz

Soutěžní výtisk zde ke stažení

Ocenění zde ke stažení